Witamy w Biebrzańskiej Krainie!

Oferujemy Państwu drewniany, całoroczny dom znajdujący się w naszym obejściu. Prowadzimy niewielkie, ekologiczne gospodarstwo rolne. Nasze podwórko zamieszkują krowy, świnie, króliki, pies i bocian. Atutem jest Biebrzański Park Narodowy, będący na wyciągnięcie ręki. To tu przez cały rok zjeżdżają miłośnicy dziewiczej przyrody, podróżnicy, fotografowie i ornitolodzy z Polski i Europy.

Biebrzański Park Narodowy

W naszym bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Biebrzański Park Narodowy. Jest to największy z polskich parków narodowych, obfitujący w bogactwo przyrody. Słynie ze zbiorowisk wodnych, bagiennych, torfowisk. Zamieszkuje tu wiele ptaków rzadko spotykanych na innych terenach. Do parku ściąga wielu fotografów z całego świata aby uchwycić piękno natury.
Poczytaj więcej na: www.biebrza.org.pl

 

 


 

 

Podglądanie zwierząt

W parku i jego okolicach organizowane są przez profesjonalnych przewodników wyprawy mające na celu obserwowanie zwierząt. Przygotowane są specjalne programy dla dzieci jak i wytrwałych obserwatorów którzy są gotowi nawet brodzić nocą po bagnach aby oglądać rzadko spotykane zwierzęta. Dzięki przewodnikom możemy z bliska spotkać łosia, bataliony czy bieliki.
Z chęcią udzielimy Państwu szczegółowych informacji.

 


 

Wyciąg narciarski

Z naszej agroturystyki można łatwo dojechać na stok narciarski w Rybnie. To wyjątkowa okazja aby połączyć przyjemność jazdy na nartach ze spokojem biebrzańskiej przyrody.

 

 


 


 

Kajaki, rowery

W naszej agroturystyce jest też możliwość wypożyczenia rowerów i kajaków - to kolejny sposób na poznawanie piękna okolicznej przyrody.

 


 

Inne atrakcje

W naszej agroturystyce oferujemy ponadto:

  • plac zabaw dla dzieci na wypoczynkowej części podwórka (ogrodzony, bezpieczny),
  • miejsce na grill, ognisko, namiot, camping,
  • możliwość uczestniczenia w pracach gospodarskich (karmienie zwierząt, dojenie krowy, zbieranie jajek, wyprowadzania krów na pastwisko, prace polowe),
  • mini skansen na terenie gospodarstwa (dawne przedmioty codziennego użytku, narzędzia rolnicze)